1 2 3 4
Pielgrzymka do: Włochy Kanonizacja Jana Pawła II

23.04.2014 - 30.04.2014
Cena: 655.00 PLN  + 280.00 EUR


1 dzień Wyjazd z Sanoka o godzinie 14,00 ( Parafia Chrystusa Króla) przejazd przez Słowację, Węgry, Słowenię. Nocny przejazd.
2 dzień Przyjazd do Asyżu około godziny 13,00 Zwiedzanie: bazyliki św. Franciszka, bazyliki św. Klary oraz zabytkowego centrum. Około godz. 16,00 przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu
3 dzień Wczesne śniadanie. Przejazd do Loreto – zwiedzanie bazyliki Santa Casa. Przejazd do San Giovanni Rotondo z przerwą na modlitwę w Lanciano – kościół słynący z Cudu Eucharystycznego. Wieczorem zwiedzanie San Giovanni Rotondo – miejsc związanych z działalnością O. Pio. Obiadokolacja. Nocleg.
4 dzień Śniadanie. Przejazd na Monte San Angelo – modlitwa w Grocie św. Michała Archanioła. Około południa wyjazd do Rzymu z przerwą na zwiedzanie cmentarza na Monte Cassino. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Rzymu.
5 dzień Śniadanie. Przejazd do Watykanu. Uczestnictwo w Mszy Świętej Kanonizacyjnej następnie zwiedzanie bazyliki św. Piotra. Program zwiedzania Watykanu i Rzymu ze względu na planowaną dużą ilość pielgrzymów i w związku z tym utrudnienia komunikacyjne będzie ustalany na miejscu. Wieczorem powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
6 dzień Po śniadaniu ponownie przejazd do Rzymu – zwiedzanie miasta. Obiadokolacja, nocleg.
7 dzień Wczesne śniadanie, przejazd do Padwy – zwiedzanie bazyliki św. Antoniego następnie przyjazd do Wenecji . Zwiedzanie: Bazylika i Plac św. Marka, spacer uroczymi uliczkami miasta, Most Rialto, rejs tramwajem wodnym po Canale Grande. Około północy wyjazd w drogę powrotną. Nocny przejazd
8 dzień Dalszy ciąg podróży powrotnej. Przejazd przez Słowenię, Węgry, Słowację. Przyjazd do Sanoka – zakończenie pielgrzymki w godzinach wieczornych.


Cena dla grupy 40 osobowej - 655 zł + 280 EUR
Dla grupy 45 osobowej 585 zł + 270 EUR

Cena obejmuje:

- Przejazd autokarem
- 5 noclegów w hotelach **/***
- Wyżywienie 5 śniadań i 5 obiadokolacji
- Pilot – przewodnik na całej trasie
- Ubezpieczenie NNW i KL

W cenie nie uwzględniono biletów wstępu na ten cel należy zabezpieczyć ok. 20 E
W przypadku znacznej podwyżki cen walut oraz świadczeń na terenie Włoch biuro zastrzega sobie prawo do zmiany ceny
Powrót